La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

5

Ciekawa będzie kariera Mbappe. Zamiast klubu, wybrał siebie, bo PSG w żaden sposób nie będzie mogło narzucić mu jakiejkolwiek dyscypliny. Co by o Realu nie mówić, to Floro w życiu nie pozwoliłby, żeby jakikolwiek piłkarz pozwolił sobie na za dużo względem klubu, tak jak teraz dzieje się to w Paryżu. Nawet Leo w Barcelonie, szczególnie w pierwszych latach, był trzymany w surowych ryzach i dyscyplinie, co chyba pomogło mu w wykorzystaniu większej części swojego talentu.
Mbappe jest i będzie wielkim piłkarzem. Ale takie zachowania, takie wybory, przybliżają go tylko do tego, żeby za 20 lat powiedzieć o nim to, że nie wykorzystał pełni swojego talentu.

2

@aleksandrowielki Panie,za 20 lat Mbappe będzie miał 2 lata kontraktu w PSG i transfer do Realu znów będzie możliwy
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12096716#comment-12096716

konto usunięte

3

@aleksandrowielki Nie wiadomo co będzie, ale obstawiam, że Mbappe decyzją o pozostaniu w PSG zmarnuje sobie 3 lata. Katarskie pieniądze, wydzwaniający prezydenci namieszali mu w głowie i takie są teraz efekty. W Paryżu nikt nie zdoła utemperować jego ego szczególnie, że sami obiecali mu milion rzeczy tylko po to, żeby podpisał kontrakt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?