La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

26

TS jak dla mnie zawodnikiem spotkania. Mało pracy miał ale dwa razy uratował zespół. Skupiony i pewny.

4

@pax Moim zdaniem FDJ pokazał się najlepiej. Było widać, że chciał coś udowodnić swoją grą.

2

@Viscael11Barca
Frankie nie grał bardzo dobrze na przestrzeni całej swojej gry. Jak wszedł grał słabo - 3 straty w środku pola potem krycie na radar w sytuacji z nieuznaną bramką Rayo. Im dłużej zostawał na boisku tym grał lepiej, potrafił wyjść spod pressingu i przyspieszyć grę uruchomieniem zawodników i za to pochwała. Zagrał dobre spotkanie, ale nie był tak kluczowy jak TS moim zdaniem.

2

@pax De Jong słabo? Gdyby wszedł wcześniej to może ugralibyśmy 3 punkty

5

@Kgorecki2500
Tak, początek swojej gry po wejściu miał słaby ale z biegiem czasu grał coraz pewnie i ogólnie oceniłbym jego występ jako dobry i tak napisałem. Nie grał bardzo dobrze ale dobrze (" Zagrał dobre spotkanie"). Coś innego wyczytałeś z mojego komentarza?

Komentarz usunięty

1

@pax Wcześnie jest i nie doczytałem całego komentarza. Ja tam nie mam się do czego przyczepić.

0

@arasz1819
Z czymś się nie zgadzasz? Jak zwykle nie merytorycznie. Czemuś zaprzeczysz, czy wpis jak zawsze małostkowy byleby coś napisać?

0

@pax bo dał znakomitą zmianę. Mimo iż był na boisku której niż pozostali pomocnicy to był z nich najlepszy. Tobie to przez gardło i paluchy nie przejdzie i dlatego mnie smieszysz. Może o Busim napisz obiektywny amigosie?

1

@arasz1819
Lubisz atakować personalnie i pisać głupoty. Napisz z czym w tym co napisałem się nie zgadzasz? Pytanie jest proste, co w tym co napisałem jest nie zgodne z rzeczywistością? Czytaj ze zrozumieniem i oglądaj spotkania a nie w swoim małostkowym zacietrzewieniu pisz komentarze bo potem wychodzą takie bzdury (który to już raz).
Nawiasem mówiąc o Busiem i Roberto pisałem wczoraj - Busiego wymieniłem wśród graczy którzy zagrali słabo a Roberto skrytykowałem za bierną, asekurancką grę. Czyli znowu nie trafiłeś.
Jak zwykle, brak argumentów i jedynie personalnie.
De Jong zrobił dobrą zmianę, ale nie był to występ bardzo dobry, tyle w temacie. Jak chcesz polemizować to pisz z argumentami, bo nie mam czasu wikłać się w osobiste docinki, to twoja domena.

Komentarz usunięty

0

@pax Moim zdaniem interwencje Ter Stegena były relatywnie łatwe. Być może przez jego słabsze występy w ostatnich sezonach odzwyczailiśmy się od bronienia na wysokim poziomie. Do plusów w grze Ter Stegena na pewno bym też zaliczył jego grę nogami - był często wykorzystywany przez obrońców do rozgrywania. Owszem, Frankie miał straty, ale jego wejście odmieniło diametralnie grę drużyny i akcje z jego udziałem dawały nam spore przyspieszenie. Jeśli Ter Stegen miałby zostać zawodnikiem spotkania, to moim zdaniem pokazuje jak słabo zagrała reszta. Xavi ma jeszcze trochę pracy przed sobą.

1

@arasz1819
Cyferki z Sofascore? W jaki sposób krycie na radar w opisanej sytuacji jest wzięte z sofacore? - podaj co w moim tekście zostało przytoczone z sofacore?

Nie masz argumentów i po prostu strzelasz jak zawsze na ślepo. Cały twój wywód zakłada, że kogoś bronię lub atakuję w oderwaniu od spotkania (co jest bzdurą), dlatego w pełnym zaślepieniu piszesz swoje wymysły. Zawsze piszę o spotkaniu i oceniam zawodników, tutaj uważam że Busquets zagrał słabo a de Jong dobrze. Ty nie potrafisz przeżyć tego, że ta moja ocena nie współgra z wymyślonym mniemaniem że kogoś krytykuję (de Jong) lub wywyższam (Busquets), bo tu jest odwrotnie. To samo zrobiłeś gdy pisałem o Xavim, że wymagam od niego gry o mistrzostwo, szukałeś małostkowo czegoś czego nie napisałem, a ja Xaviego potraktowałem jak Koemana, co Ci nie pasowało.
Jak tutaj napisałem, że uznałem grę Busquetsa za słabą w tym spotkaniu a TY piszesz że go bronię, chociaż RAZ czytaj ze zrozumieniem.

Zarzucasz, że podaję tutaj cyferki z sofascore i ocen wygenerowanych automatycznie - wskaż to.
Zarzucasz, że bronię Busquetsa - wskaż gdzie go bronię, pisząc że zagrał słabo.

Trochę mam mało czasu na urlopie, ale z Tobą zawsze lubię dyskutować, wiadomo jak ta dyskusja się potoczy - będziesz atakował personalnie, będziesz zmieniał temat, będzie zacietrzewienie i małostkowość z twojej strony, wiadomo kogo będziesz krytykował i kogo wywyższał, wiadomo że nie będziesz miał argumentów. Zawsze jest milutko popisać z Tobą :)

0

@pax tak myślałem. Wywód dla przykrycia głupot, a o Xavim ani słowa. Ja dyskusję o de Jongu skończyłem, zadałem konkretne pytanie o błędy trenera. Były? Jakie?

0

@arasz1819
Rozmawiamy o de Jongu, zarzucasz mi kilka rzeczy a kiedy pisze sprawdzam zmieniasz temat i uciekasz. Wskaż które sprawy były wzięte z sofacore co mi tu negatywnie zarzuciłeś, wskaż gdzie wywyższam tu Busquetsa?
Znowu zmiana tematu i ucieczka, który już raz. ehhhh

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 trochę kultury, bo ja zaraz zmienię temat Twojej dyskusji.

0

@wpwelement napisanie, że ktoś pisze głupoty to brak kultury? Albo, ze ktoś naklada na siebie ograniczenia? To stwierdzenie faktów, poparte przykładami, ale jak tak maja wyglądać dyskusje z @pax , ze potem się kasuje wszystko oponenta, żeby nie wyglądał tak źle, to ja podziękuję i była to ostatnia wymiana.

1

@arasz1819
Ja nic nie kasuję, to że ktoś ma problem z kulturą to kwestia jego wychowania. Nie mam takich uprawnień aby cokolwiek kasować. To, że ktoś w tym przypadku Ty łamiesz regulamin a potem masz pretensje że moderacja Ci post skasowała to możesz mieć pretensje tylko do siebie, ani do mnie ani do moderacji.
Wchodzisz w dyskusję po raz kolejny tylko po to by wbić szpileczki, ale zawsze sytuacja kończy się twoją kompromitacją. Nie rozumiem, tego masochizmu. Zaczepiasz mnie już kolejny raz w ciągu miesiąca.
Piszesz głupoty i nie czytasz co inni Ci piszą. Zaatakowałeś mnie w stosunku do de Jonga. Podając argumenty zapytałem gdzie się mylę opisując jego grę? Nie odpowiedziałeś. Wskazałeś jakieś statystyki które są podawane z sofascore - napisałem abyś je wykazał - nie wykazałeś. Napisałeś tu, że bronię Busquetsa - zapytałem gdzie go bronię - nie wskazałeś. Sam widzisz, że rozmowa z Tobą polega na weryfikacji twoich kłamstw, manipulacji a nie na dyskusji na argumenty.

« Powrót do wszystkich komentarzy