La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

1

Rejestracja

pewnie będzie w kolejności Lewy, Raphinha, Dembele, Kounde, Kessie, Christensen, S.Roberto

więc jeśli załatwią wszystkie formalności to Kessie, Christensen czy S.Roberto mogą poczekać tydzień/2 tygodnie na rejestrację nie widzę problemu

to nie jest tak że wszystkie dokumenty podpisuje się w minutę

teraz czas na odejście Depay, Umititi, Braithwaite, Abde - wypożyczenie oraz rozwiązanie sprawy De Jong

jest też sprawa sponsora na rękawie która też do końca miesiąca powinna się rozwiązać

0

@lucca87 Zadziwiająco dużo wiesz na temat formalności. Prowadziłeś jakiś klub wcześniej?

konto usunięte

1

@lucca87 dokładnie. Jeśli do jutra nie uda się zarejestrować Christensena, Kessiego i Roberto, nie będzie żadnej tragedii. Ważne, żeby do końca sierpnia (bo chyba to jest koniec terminu na rejestrację) mieć wszystkich zarejestrowanych. Do jutra Lewy, Raphinha, Dembele to konieczność żeby nie było kompromitacji. Kounde też by się przydało ale on po kontuzji to jeśli na pierwszy mecz nie zdąży to też tragedii nie będzie. Pytanie czy teraz możemy zarejestrować kogokolwiek bez dźwigni, bo jeśli nie to trochę syf.

1

@Zoker Ta. Czarny Lotos :=]

1

@pioz123
Tak można do końca sierpnia. A kessie i Christensen jako wolnych agentów nawet dłużej

1

@Zoker
Miałeś jakieś problemy w dzieciństwie czy o co ci chodzi? Pracuje to wiem ile trwa podpisywanie różnych dużych umow projektów.
Ty rozumiem pracujesz fizycznie albo w prostej pracy biurowej ze nie wiesz?

1

@lucca87 Gdybym pracował fizycznie to raczej bym nie siedział na La Rambli :) Chcesz to mogę Ci wysłać zdjęcie z mojego stanowiska z pięknymi pozdrowieniami w postaci środkowego palca.

Grzecznie zapytałem czy prowadziłeś jakiś klub, bo to nie pierwszy raz kiedy rzucasz jakimiś datami czy innymi szczegółami na temat formalności i papierkowej roboty.
U mnie w firmie podpisy czasem zbiera się w 15 minut, a czasem w 3 dni. Zależy od dokumentu. Mogłeś powiedzieć, że dokładnie wiesz jak wyglądają te dokumenty oraz cały proces, a Ty się spinasz ojczulku.

Polecam także wyjąć kijeczek z tyłeczka, bo coś Cię chyba uwiera.

0

@Zoker

nie wiem jakie dokumenty przerabiasz ale podpisywanie dokumentów typu wynagrodzenie piłkarza pewnie potrafi zająć kilka dobrych dni - propozycja zmiany, negocjacje, prawnicy jednej strony, prawnicy drugiej strony, agenci

a umowy typu sprzedaż aktywów to żmudna praca i trwa tygodniami, a przy transakcjach transgranicznych dodatkowo to się wydłuża

to nie jest zwykły papierek na zakup tuszu do drukarki czy zamówienie towaru nawet na 10 czy 100 tys. PLN

nie wiem przy jakich transakcjach brałeś kiedykolwiek udział ale ja przy dużych i trwało to tygodniami, a nawet końcowa dokumentacja potrafi się wydłużyć

a czy rzucam datami - tak wiem do kiedy można zarejestrować piłkarzy ale to chyba nie wiedza tajemna

wiem też jak mniej więcej wygląda FFP i o co z tym wszystkim chodzi bo siedzę w finansach i czasem za głowę się łapie jak czytam wypociny ludzi tutaj

a zdjęcie możesz wysłać to tylko by świadczyło o Twojej kulturze, albo jej braku

0

@lucca87 i czemu od razu nie podjąłeś takiej dyskusji?
Twoja pierwsza odpowiedź świadczyła o Twojej kulturze, więc zniżyłem się do tego samego poziomu i zaproponowałem Ci piękne pozdrowienia.

Wracając do tematu, wiadomo, że dogranie szczegółów, przepchnięcie i podpisanie tego typu dokumentów może zająć trochę czasu, ale nie uważasz, że zarząd nie działa nad tym tematem od dzisiaj?
Być może uda się zarejestrować wszystkich na mecz z Rayo, a może nie uda się zarejestrować nikogo. Szanse powodzenia znają tylko osoby w to uwikłane.

0

@Zoker
sam zacząłeś zaczepkę

ale nieważne

to nie ma znaczenia od kiedy pracuje nad tym zarząd, po pierwsze uważam że oni przede wszystkim chcieli najpierw obniżyć pensję, a łatwiej to zrobić mając niezaresjtrowanych piłkarzy, o wiele łatwiej wtedy rozmawiać z takim Busim czy Pique
po rejestracji i po dźwigni nie byłoby takiej motywacji
a pamiętaj że celem jest przede wszystkim też u normalizowanie pensji zespołu nie tylko do rejestracji ale aby w przyszłości nie było problemów

po drugie pewnie zakładali że faza sprzedaży Depay, De jong będzie trochę szybciej

po trzecie sądzę że ta 4 dźwignia była trochę jaka taka konieczność, ale liczyli że dzięki innym obliczeniom 3 pierwszych dźwigni i szybszym odejściom piłkarzy nie będzie konieczna

nawet jak mają wszystko dogadane to końcowy etap może trwać 4-57dni a nie dzień 2, fundusz który to kupuje jest pewnie zagraniczny, pewnie potrzebne są jakieś zgody, u nas w Polsce np jest UOKIK i jak kupujesz jakąś spółkę do portfela musisz mieć zgodę UOKIK, może tam też są jakieś procedury formalne które nie trwają1 czy 2 dni a 3-7 dni

kilku graczy zarejestrują bo poważne źródła o tym mówią i pewnie będzie to 4-5 piłkarzy, może za późno się za to zabrali ale ja nie widzę tu problemu bo 2-3 mecze bez S.Roberto czy Kessie przeżyjemy

na koniec nie chce się ani kłócić ani przekomarzać, po prostu nie lubię tylko zaczepek

0

@lucca87
końcowa faz może trwać4-7 dni a nie 4-57:) mój błąd literówka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?