La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

5

Benzema zdecydowanie Złotą Piłkę musi dostać i to będzie w pełni zasłużone. Ale patrząc stricte na grę, to naprawdę obok PSG to właśnie Real mnie najmniej przekonuje. Różnica jest natomiast kolosalna w samych wygranych, które czasem ciężko jest wytłumaczyć. Ale ani PSG (na razie) ani Real nie wzbudzają we mnie praktycznie żadnego piłkarskiego strachu.

1

@macio_944 dokladnie, na dzien dzisiejszy tylko Bayern i City sa ciut wyżej niz reszta. Mecze Realu ciezko wytlumaczyc ale kiedys to pier****** musi.

0

@Jasialdinho dlatego że jest 3- 4 lepsxych zawodników jak bramkarz ,Benzema ,vini i może można zalicxyć valverde a reszta na nich robi.No i walczy.Jeszxze jedną cechaę ma ich ekipa jak jakąś głupotę zrobi xespół przeciwny i stracą bramkę to idą do gardła

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?