- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
2
Ludziom z Premier League czy z innych lig jak np. Ligue 1, które na moment pandemii swoim klubom ułatwiły zasady finansowego fair play łatwo jest mówić o Barcelonie, która jest w lidze hiszpańskiej. W lidze, w której władze sprawuje Tebas, umówmy się szkodnik, który nic klubom na ten trudny czas nie pomógł, wprowadzajac mniej restrykcyjne przepisy. I nie tylko Barca na tym cierpi, bo nawet Villarreal, pófinalista poprzedniej edycji LM, który przyjał fundusz CVC. Do tego mieliśmy drugiego szkodnika u nas w klubie tj. Bartomeu, który zawierał skrajnie niekorzystne dla klubu umowy z piłkarzami. Ale jakiś kibic United czy innego klubu będzie o Barcelonie mówił krętacze etc.. Syty głodnego nie zrozumie…
0
@skubi99 Syty głodnego nie zrozumie XD
To co powiesz o tych 99,99% klubach, które są mniejszą marką niż Barcelona, mają małe stadiony, biednych sponsorów, średnie szkółki, ale jakoś muszą sobie radzić. Co powiesz takim kibicom?
2
@Zoker Co ty w ogole porownujesz? Każdy ma taka markę jaka sobie wypracował.
0
@skubi99 ale jak to co porównuję? A Ty co porównujesz? Piszesz jakieś bzdety jak to Barcelona nie jest biedna i pokrzywdzona, a innych klubom się dobrze powodzi.
Pokrzywdzona to może być na przykład taka Valencia czy Deportivo La Coruna, które zostały wyprzedane i zniszczone przez właścicieli, którym zależało tylko na pieniądzach, a niestety nie mają takiej marki jak Barcelona, która ratuje całą sytuację.
1
@Zoker No a my nie jesteśmy po uszy w gó*nie przez dzialania poprzedniego prezesa? Tak, klubom z innych lig sie powodzi raz lepiej raz gorzej, nikt nie ma Tebasa za sterami. Przykład z Villarealem I nami to jedno, jest jeszcze Betis, klub normalnie zarzadzany, na kilka dni przed startem ligi nie może zarejsestrować 4 piłkarzy.