- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1144 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
19
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
41
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1144 Culés
1
Jeżeli Silva miałby przyjść to przed podpisaniem kontraktu służby medyczne powinny mu wyjątkowo dokładne badania zrobić bo nie wierzę, że City zdrowego Silvę odda za 60 baniek.
Nie ogarniam co City robi w tym okienku transferowym.
0
@Aragorn33 Myślę, że oni rozumieja, że z niewolnika nie ma pracownika, a nie ma co przeszkadzać przy transferze, bo to nie służy obydwu stronom. Sami możliwe, że chca ściagnać kogoś do pomocy jeszcze, więc I’m też zależy na szybkim rozegraniu tego transferu.
0
@Aragorn33
A ile Halland dostał pansji? No póki co z zawodników top sprzedali Sterlinga. Jesus by nie grał przy Hallandzie a Zinchenko to i tak dla Pepa był wybór 2 albo 3. Troche to samo co z Ferranem było. Wiec jakies mega rewolucji nie widzę z City.
Jak by sprzedali Edersona, Bruyne i temu podobnych tio bym się zdziwił a tak to ich sprzedaże szału nie robią.
0
@adrian89 puszczają ofensywnego Silvę, ściągają defensywnego Philipsa. Sprzedają Sterlinga i Jesusa, którzy mogą grać na skrzydłach i ściągnęli dwie 9. Za Zinchenko nie ściągnęli nikogo.
Ja tam wzmacniania składu nie widzę.