La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

3

Guedes po latach w Valencii przechodzi do Wolves. Bardzo mnie ciekawi jak poradzi sobie na Wyspach. W Valencii chyba się powoli dusił i potrzebował zmiany otoczenia.

0

@Kidd Ja coś czuje, ze Wolves będą mieli zjazd względem poprzedniego sezonu

0

@Kidd Valencia to w ogóle mi się od pewnego czasu wydaje taka toksyczna. Guedes na pewno przerósł ten klub obecnie, ale czy Wolves to dobry kierunek? Ofensywny zawodnik przechodzi do drużyny, która jest tak słaba w ataku... zeszły sezon to średnia równa 1 - słownie JEDEN gol na mecz. Tylko spadkowicze mieli mniej strzelonych goli od Wolves.
@Rust_Cohle a niech mają!

0

@escarabajo no tam to dużo zrobił agent, bo jakby nie patrzeć to Wolves to całe prawie zbudowane z zawodników Mendesa. Dla Guedesa to może być dobra okazja na za walczenie o transfer do mocniejszego. Trzymam za niego kciuki, bo, tak jak mówisz, w toksycznej i słabej Valencii zawsze byl profesjonalistą i nie narzekał

0

@Rust_Cohle Wolves pewnie i tak skończą gdzieś w połowie stawki

2

@Kidd Poza ilością bramek to właśnie, następny punkt. Drużyna angielska i 20 Portugalczyków.. już i tak mniej jak za Nuno Espírito Santo, ale wciąż słabe to.

0

@Kidd stawiam dolna połowę tabeli dla nich w tym sezonie.
Coś koło 11-13 lokaty

0

@escarabajo, 20? A nie 10?

0

@Rust_Cohle ja tak czuję 8- 10 :)
to co zakładzik ?

1

@FCB_dimiC :) chodziło mi, że bardzo wielu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy