La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1653 Culés

#Tiki-taka

Óscar Mingueza: Było mi smutno, odchodząc z Barcelony. To moje miasto, moi przyjaciele... Przez 15 lat grałem dla Barçy. Gdy mówią ci, że prawie w ogóle nie będziesz grał, decyzja jest łatwa. Zawszy myślałem o tym, że chcę zatriumfować w Barcelonie, ale dla mnie było też jasne, że jeśli muszę odejść, to nie będzie problemu. Gdy Xavi przybył, powiedział nam, czego oczekuje. Ja nie rozgrywałem najlepszych meczów. Jeśli nie podobasz się trenerowi, trudno jest wrócić do gry. To może być niesprawiedliwe, ale taka jest Barcelona. Jeśli tam grasz, to nawet gdy jesteś młody, musisz dawać z siebie wszystko. Nie wystarczy tylko wygrywać. [@ellarguero]

56

Riqui Puig nie lubi tego.

2

@Pawel13sz Puig juz nagrywa amerykańskiego podrywaczka;)

0

@SzymonBZ Sunny Boy czeka już na handsome Gerarda ;-)

1

Gdyby Puig wziął z niego przykład i odszedł to pewnie by dziś w jakimś Rajo był a tak zostało mu LA Galaxy.

57

widać ,ze kocha ten klub
mega profesjonalne podejście
szacun ;)

50

Szacun… nigdy mnie nie przekonywał, ale takich słów, takiej samokrytyki się nie spodziewałem. Połowa powinna brać z niego przykład, nie tylko w Barcelonie. Oscarze Mingueza sza po ba.

0

Coś tu nie pykło z tłumaczeniem pod koniec @MateuszDoniec

0

Szkoda ze umtiiti nie zapatrzył się na młodszego kolegę..

0

Mądry chłopak ten Oskarek

« Powrót do wszystkich komentarzy