La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1618 Culés

0

Kadra jest ciut za szeroka. Abde i Collado muszą odejść. Pjanica i Depaya (przy całej sympati dla niego to brakuje miejsca) również powinnismy się pozbyć. De Jong mógłby zostać jeśli obniży pensje o połowę (podobno kibic Barcy i gra tutaj to jego marzenie więc powinien się dogadać jeśli zechce).

0

@Toretto jedna zmiana - Nico na wypożyczenie i wtedy Pjanić przez rok może być zmiennikiem Busiego.

0

@Aragorn33 może, ale lepiej jako zmiennika zostawić Nico, a pozbyć się bosniaka który ma pensje 10 razy większa jak nie lepiej i zaburza nam drabinkę płac, a gwarancji jakości również wielkiej nie daje.

0

@Toretto Bośniak zgodził się na obniżkę pensji, a przy ścisku jaki mamy w pomocy Nico mógłby liczyć na niewiele minut (a Pjaniciowi to nie będzie przeszkadzać).

0

@Aragorn33 jeśli faktycznie znacznie obniżył pensje to jak najbardziej może być tak jak piszesz. Na pewno o jednego pomocnika mamy za dużo to samo jeśli chodzi o napastników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?