La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

konto usunięte

2

Po meczu Rakowa przypomniało mi się, jak wkurzona była Częstochowa po przegranym barażu o I ligę z Pogonią Siedlce. Znalazłem artykuł na 90minut.pl i kilka komentarzy wymierzonych w Raków. Najciekawsze poniżej:

- "no i git, Raków powinien co najwyżej walczyć z o awans do II ligi, w poprzednim sezonie utrzymali się przy zielonym stoliku"
- "rakowiaki jak tam wasze symulacje na II ligę dacie radę się utrzymać?"
- "Brawo Pogoń, pojechaliście z ogórkami!!!!!!"
- "Bez Rejmana Raków nie ma czego szukać w II lidze."
- "Raków, za rok znowu dostaniecie omłot od Nadwiślana! Obiektywnie piłkarsko ani organizacyjnie nie zasłużyliście na awans. Prezes wracaj na rynek handlować butami...!"
- "Medaliki na scianę,buhahahaha"

Wiem, że od tego czasu zmieniło się prawie wszystko, ale to pokazuje tylko, jak z biegiem czasu Raków rozwinął się na każdej płaszczyźnie.

1

@bartas97 to Polska liga się rozwija? XD

1

@bartas97 a Pogoń od tego momentu spadek do 2 ligi, walka o utrzymanie w niej, afera dopingowa i problemy finansowe. Taki to świat piękny :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: