La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

konto usunięte

4

Robercik nie strzelił jeszcze gola, bo chce zdobyć pierwszą na pięknym Camp Nou :)

4

@MesQueUnClub96 Robercik za bardzo chce strzelić, dlatego mu nie wchodzi :) Powinien się wyluzować.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 Jestem MesQueUnClubem który ma rację.

1

@MesQueUnClub96 Szczerze jakby kibicował mi taki ktoś jak ty to chyba też bym nie strzelał

2

@MesQueUnClub96 Co Ty gadasz? Rupert po prostu celuje w mecze na szczycie, a nie jakieś ogórkowe spotkania. Puchar Gampera będzie jego. Potem już będzie strzelał jak zły :D

konto usunięte

1

@Encore To już chyba wiemy dlaczego Sancho nie strzelał.

1

@Encore A myślałem,że jesteś kolegą Dodiego xd

1

@MesQueUnClub96 Ja też. Przybij piątkę

konto usunięte

2

@tomek8756 Enkor się zmienił. Na gorsze.

Ciekawe co stało się u niego że rozpoczął taką kampanię.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 A Ty musisz już iść spać, bo na 8 masz logopedę

2

@MorataFCB Powinna mu upuścić gluten tuż przed meczem. Może by mu rozjaśniło umysł.

1

@MesQueUnClub96 Dokładnie,a taki dobry z niego chłopak był.... zawsze na klatce mówił "dzień dobry"
;)

konto usunięte

1

@P33ck o 8 to ja będę spał, bo po co wstawać wcześnie

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Żeby się dłużej poopierdzielać Dodiś

konto usunięte

1

@P33ck wolę pospać.

0

@tomek8756 Obrazil raz Rafę i od tamtego czasu jechac dodiego musze bo sie udusze

konto usunięte

0

@Encore "obraził"?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?