La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1211 Culés

0

Pierwsza połowa tego roku jeśli chodzi o gry wypada bardzo mizernie. Dying Light 2 i Horizon to w sumie jedyne dwie duże produkcje które zwróciły moja uwagę. W Horizona nie grałem bo aktualnie jestem Xbox fan. Stad moje pytanie, czy ktoś z was grał w Dying Light 2? Właśnie zaczynam i czekam na opinie graczy. Druga połowa 2022 roku będzie o wiele bardziej spektakularna, wychodzi nowy God of War, The Plague Tale Requiem, Gotham Knights czy strasznie oczekiwany przeze mnie Hogwart Legacy.

0

@Janas11224 DL2 świetna gierka, sporo zyskuje jak masz ziomka z którym możesz pograć

konto usunięte

0

@Janas11224 Pokemon arceus, HZD forbidden west, DL2, Elden Ring, Elex 2, Ghostwire Tokyo, Lego SW skywalker saga, Stray, xenoblades chronicles 3. Ciekawe gry wyszły na każdą platformę, i szczerze nie ma co narzekać na ten rok. Jeszcze parę premier w tym roku będzie, więc ja tam oceniam go bardzo dobrze. A DL2 - spoko gierka, aczkolwiek to nie materiał na grę roku czy coś czego wcześniej nie było. Wielu uważa że 1 była lepsza

0

@LambiPL z tych co wymieniłeś tylko DL, Horizon No i jeszcze Elder Ring jest dla mnie interesujące. Reszta nuda albo nie mój klimat. Ale to oczywiście tylko moja opinia

konto usunięte

0

@Janas11224 Wiesz, no gusta każdy ma inne, ja też nie ograłem wszystkiego z tej listy (jeszcze), ale chodzi mi o to że każda z tych gier tak po prostu patrząc jako produkt - była dobra, bardzo dobra, lub celująca. Plus wyszło parę indyków, parę takich gierek średnich, ale wciąż do spędzenia paru h, w stylu sniper elite 5, więc każdy jest w stanie znaleźć wśród tych premier coś dla siebie, a samo ogranie Hzd, dl2 i eldena zajmie mnóstwo godzin grania (według howlongtobeat main plus extra w tych 3 grach to koło 200h, ale ja wiem ze mi zeszło więcej napewno)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?