La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

2

"Gazeta "El Pais" podała, że w piątek prokuratura sformalizowała akt oskarżenia przeciwko piosenkarce, domagając się dla Shakiry 8 lat i 2 miesięcy więzienia. Prokuratura chce także, by wokalistka zapłaciła ponad 23 mln euro grzywny. Śledczy zarzucają Shakirze popełnienie sześciu przestępstw przeciw finansom publicznym. Według prokuratury, w latach 2012-2014 gwiazda nie zapłaciła podatku dochodowego oraz podatku od nieruchomości na łączną kwotę 14,5 mln euro."


No nieźle,jak myślicie jak to się skończy?

1

@tomek8756 Przeprowadzka do USA

3

@tomek8756 Loudem pewnie xD Jeśli to prawda, to skończy się na poniżej 2lat pozbawienia plus grzywna, a jak wyżej to pewnie wyjedzie zagranice i tyle ją widzieli xD

3

@tomek8756 Nie wiem, za to jedno jest pewne, do paki nie pójdzie.

0

@tomek8756 Nie zgwałciła, nie było molestowania, nie zabiła więc do pudła nie pójdzie.

konto usunięte

0

@tomek8756 Rok więzienia w zawieszeniu i zwrot niezapłaconych podatków.

0

@tomek8756 serio po 10 latach takie rzeczy wychodzą dopiero? xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: