La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 871 Culés

1

OM
@Ojciec5tkidzieci

z tego co kojarzę Ty chyba lubisz OM, jak oceniasz te okienko? Jonathan Clauss wydaje się fajnym wzmocnieniem, dobrze ze wykupieni również ci co byli wypożyczeni

ale aby grać regularnie w LM przydałyby się jeszcze jakieś transfery

nie kojarzę tego trenera Igor Tudor, a Ty? cieszysz się ze zmiany?

0

@lucca87 Zmianę trenera uwazam na plus. Sampaoli miał dobry procent zwycięstw, ale:
1.) Drużyna slabo prezentowala sie z czubem tabeli za jego "rządów";
2.) Miał on (wedlug mediow) przesadzone zyczenia, jak sprowadzenie Griezmanna;
3.) Według mnie miał jeden pomysł na gre i tyle. Jak nie szło, to była kaplica.
Tudor dobrze sobie radził we Włoszech. Zobaczymy co pokaże w OM. Ciezko mi go ocenić.

A co do transferów.
Na minus na pewno odejscie Mandandy i Saliby. Pierwszy, to legenda Stade Velodrome, zaś Saliba był pewnym punktem defensywy. Szkoda też, że Kamara odszedł, w dodatku za darmo, bo jednak prezentowal sie dobrze.

Clauss na mega plus - mowimy o zawodniku, co miał 5 goli i 11 asyst w zeszłym sezonie, a kupiony zostal za 8 milionów. Cieszy mnie ten transfer. Wykup Guendoziego to wazny ruch, bo to obok Payeta najlepszy pomocnik. Under troszke elektryczny, ale moze Tudor go ogarnie. Podobno Gil (Tottenham) jest łaczony z OM. Do tego Suarez, ale ten z Granady - najpewniej na ławke.

Ciekawy jestem bardzo tego projektu. Transfery nie są zle, ale przydalby sie jakiś ŚO jeszcze, bo Mbemba to nie jest jakiś kozak. Chyba, że Gigot pozyskany za free okaze sie tym, czym Seyouncu byl dla Leicester - objawieniem w pełnym wymiarze. ;) Mówiło sie, ze Caleta-Car miałby odejść, ale po przyjsciu Tudora mysle, że Chorwat bedzie liderem defensywy OM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?