La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

7

Właśnie dzisiaj Morawicki obarczył winą "prywaciarzy" za brak chęci wejścia w rządowy program i dał sobie 10 dni na rozwiązanie tego problemu. Jest spora szansa, jak widać też niżej, że dojdzie do nacjonalizacji składów, węgla i jego reglamentacji. Rekonstrukcja PRL przyspiesza.
https://x.com/duchpl/status/1548281760982581248

0

@barcelonaLM klasyczna zagrywka w ich wykonaniu, szczujnia

1

@barcelonaLM A Polacy sobie dalej śpią, coś czuje, że ta zima będzie przeje*ana pod każdym względem, no może oprócz tego, że nie będzie srogiej zimy.

0

@barcelonaLM Ludzie mają płacić 1000, tak? A rząd dopłacać 500? To jaki interes ma w tym taki prywaciarz jak dzięki kochanemu rządowi może sprzedawać za 3000 i ludzie w momencie i tak kupią, aby tylko ten węgiel dostać? Już pomijam fakt, że rząd obiecuje dużo, ale potem wyrywać od nich te pieniądze wcale proste w wielu sprawach nie jest.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 problem jest inny. Po przystąpieniu do programu muszą sprzedawać za np. 900 zł, a 1000 zł dostaną w zamian od rządu. Tylko, że oni węgiel kupują za 2800 ze składu więc do każdej tony musieliby dołożyć 900 zł xD też mi rządowa pomoc. A później będą gadać takie bzdury jak powyżej, bo przecież oni dali

0

@barcelonaLM Bałagan,rozdawnictwo,system jaki panuje w górnictwie od lat wychodzi teraz na światło dzienne a nikt o tym dalej nie mówi. Miliardy złotych pompowane przez lata w nierentowne górnictwo wychodzą nam teraz bokiem. Trochę za późno na interwnecje na rynku skoro przez wiele lat pośrednicy, grupy weglowe opracowały system zdzierania pieniędzy z Polaków do perfekcji.

0

@barcelonaLM stanowisk chcą rodziny są duże;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?