La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2385 Culés

78

Ojciec braci Żuk co przenieśli się z Barcelony do Polski na temat pomysłu zbiorki w necie by mogli zostać w Hiszpanii:

"zbiórkę organizuje się na bardziej szczytne cele, a nie na coś takiego. Może znaleźliby się ludzie, którzy skorzystaliby z tego typu propozycji, ale nie my. Nie było o tym mowy. To byłby czysty brak szacunku dla ludzi potrzebujących, chorych. W lustro bym nie mógł spojrzeć."

Z pozdrowieniami dla wszystkich Julek i innych Kapeli którzy żebrzą w internetach na nowe laptopy itp.

14

@Bobo25 Dokładnie, jak można być takim śmieciem ludzkim żeby prosić na rzeczy materialne od innych ludzi, zera zyciowe

0

@Bobo25 ich powrót był spowodowany wyłącznie finansami?

1

0

@Medium proponuje trochę wziąć na wstrzymanie z agresywnymi opiniami. Niech se proszą jak chcą. Że to głupie? To ich sprawa.

2

@Bobo25 Wielki szacunek. Trzeba mieć jaja, by czuć taki pieniądz i odmówić. Wartości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?