La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

konto usunięte

18

O już mainstream robi podkładkę pod kolejną fale Covida. Już dwie nowe odmiany wymyślili BA5 oraz Centaurus. Szopki czas start. Czekam na Optimusa, żeby rozje...ł deceptikony.

konto usunięte

1

@Kurkmen ten BA5 to już chwilę jest Centaur za to swieżynka, ale wywalone jak na wszystkie inne odmiany;)

konto usunięte

5

@Barca1992 robią cyrk, ale zaraz covidianie wjadą na pełnej niczym Husaria i będą nas uświadamiać jakież to jest zagrożenie dla naszego zdrowia. :)

konto usunięte

1

@Kurkmen ale to chyba tylko fanatycy, bo ludzie na jesień będą mieli większe problemy niż katar;)

4

@Kurkmen U mnie na szkoleniu siedzimy w 5 osob w jednym pomieszczeniu. 2 tygodnie temu jeden chlopak przyniosl Covida i siedzial z nami jakies 2 godziny zanim zrobil sobie test, ktory dal pozytywny wynik. Smarkal i kichal ze sto razy.

Po kilku dniach 4 kolegow jest na L4 z pozytywnym testem, a u mnie same negatywne. Kazdy z nich jest po 3 dawkach szczepionki, a ja po zadnej.

1

@Kurkmen najpopularniejszy polski reumatolog pewnie już z wypiekami na twarzy siedzi i czeka na jesień.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?