- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1173 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
106
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Safrani
37
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
44 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1173 Culés
42
Zacząłem z narzeczoną mniejsze porcje obiadów jeść. Może i jest głód wieczorem, może i człowiek myśli tylko o jedzeniu, ale za to ile pieniążków zostaje więcej. Teraz tylko musimy mniej jeździć samochodem by mniej wydawać na paliwo.
42
@draxidox a jak będziemy mniej oddychać, to mniej dwutlenku węgla wyprodukujemy.
0
@juliacicha
spróbuje
3
@draxidox Ja na szczęście wylądowałem w szpitalu, przez co zmniejszył mi się apetyt, skurczył żołądek, teraz nie mogę uprawiać sportu przez jakiś czas, przez co organizm potrzebuje mniej energii, a więc i pożywienia - także miałem ogromne szczęście. Polecam chorować.
1
@draxidox jak to mówią, je*** biede
1
@TheNekro94
chyba trzeba utworzyć cykl porad jak zaoszczędzić więcej pieniążków.
Chorowanie trafia na listę.
6
@draxidox nie zapomnij domu na zime ocieplic :)
2
@draxidox Żona niech nie je i nie jeździ samochodem to o połowę się zmniejsza koszty xd
17
@draxidox Ja też staram się oszczędzać i teraz uczę się grać na konsoli bez podłączania jej do prądu. Może i jest na ekranie tylko jeden czarny kolor, ale za to oczy się tak nie męczą.
2
@Vebrol to w ogóle pozbyć się żony, to jeszcze zaoszczędzisz na innych codziennych czynnościach i produktach
1
@Vebrol niestety zmniejsza się też przychody o połowę
7
@Vebrol
Kalkulowałem, przynosi wypłatę do domu i byłbym w plecy.
0
@draxidox proponuje jeszcze uprawiać mniej seksu, bo jak wiadomo spala się tam całkiem sporo kalorii, których deficyt trzeba będzie czymś uzupełnić.
Ps. Nie ma za co, 1 porada gratis.
1
@draxidox Pro tip: zbierajac deszczowke zaoszczedzisz na kupowaniu picia.