- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1417 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1417 Culés
11
Skutki umowy z CVC:
⚫Atletico:
-Przekraczają budżet płacowy o ponad €100M.
-Nie mogą rejestrować zawodników.
-Mają gigantyczne problemy z robieniem jakichkolwiek transferów.
⚫Betis:
-Musi sprzedawać swoich zawodników.
-Prawdopodobnie nie będzie żadnych większych transferów, nie są w stanie zmieścić się w limicie płacowym.
⚫Valencia:
-Musi sprzedawać największe gwiazdy.
-Klubowi grozi degradacja, jeśli nie uzyskają €40M w ciągu najbliższego miesiąca przed startem sezonu La Liga.
Barca i Real to jedyne kluby, które nie podpisały CVC:
⚫Real:
-Podpisuje kontrakt z Rüdigerem
-Kupuje Tchouameniego za ponad €80M, wygrywając walkę z PSG
-Jest najlepiej zarządzanym klubem świata, nie ma żadnych problemów z limitami płacowymi.
-W budżecie klubu pozostaje nadal blisko €200M.
-Real może pozwolić sobie na niemal każdego zawodnika na świecie.
⚫Barcelona:
-Po interwencji Florentino Pereza rezygnuje z CVC, uruchamia sprzedaż 25% praw telewizyjnych, Florentino podsuwa amerykańską firmę, gotową kupić te prawa.
-Barcelona ma w budżecie transferowym blisko €250M.
-Barca wbija się w transfer Raphinhi do Chelsea i wygrywa walkę o jego transfer.
-Walczy o transfer Lewandowskiego i Kounde, będąc o krok od transferu Polaka, drugi na liście po Lewym jest Kounde.
-Bernardo Silva prawdopodobnie zastąpi Frenkiego De Jonga.
-Po aktywowaniu dźwigni, nie ma już żadnych problemów z limitami Tebasa.
No tak, ale wiadomo podpiszmy CVC, żeby za wszelką cenę zatrzymać Messiego tak jak to wiele osób chciało.
To tylko pokazuje, że dla niektórych Messi był ważniejszy od klubu i widma bankructwa, bo gdybyśmy to podpisali to zapewne tak byśmy skończyli...
7
@HighestInTheRoom te limity FFP w Hiszpanii to tragedia, tak samo podatki
3
@HighestInTheRoom umowy nie podpisał również athletic bilbao. Oni maja świetna sytuacje finansowa z trochę innego powodu- nie maja kogo kupować bo kupują tylko basków. Od lat maja nadwyżki w budżecie.
1
@HighestInTheRoom Wczoraj to wrzuciłem :D
1
@HighestInTheRoom Dla wielu ludzi tutaj było FC Messi. :) ale Barcelona jak zwykle pokazuje i pokazywała przez wszystkie lata, że jest wielka.
1
@HighestInTheRoom Barcelona:
-Po interwencji Florentino Pereza rezygnuje z CVC... no, no. Nie wolno zapominać, że nasze sextety, tryplety to również zasługa Pereza. Messiego podpisał na chusteczce i tiki takę wymyślił.