La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1384 Culés

konto usunięte

15

-Lenglet blisko wypożyczenia z opcją wykupu do Totków
-Umtiti prawdopodobnie ucieka do Rennes permamentnie
-Puig łączony z Fiorentiną i Benficą
-Mingueza również na wylocie interesuje się nim kilka klubów

Alemany podkręcił tempo. Już samo to że nie będę widział tych twarzy Umtitiego i Lenglecika co się cieszy że karnego zrobił to już jest ogromny sukces. Jeszcze wypchnąć atencjusza a reszta to już mnie za bardzo nie obchodzi ale im więcej odejdzie tym lepiej.

1

@Emhyr Potwierdze podkrecenie jak w koncu kogoś oddadza. Na razie plotki.

0

@Emhyr Alemany szefo

2

@Emhyr Fajnie jakby jeszcze Neto odszedł i Braithmem.

konto usunięte

1

@AlexDark00 Ich nawet nie wymieniłem bo ja wiem że się nie ruszą

0

@Emhyr To niestety trzeba czekać na koniec kontraktu. To pokazuje jakim pajacem był Bartomeu, że takiemu średniakowi jak Duńczyk dał 4 letni kontrakt...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?