La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 707 Culés

3

jakie to jest prawdziwe haha


0

@Hubsao kolejne uproszczenie. Nic innego jak Ci co ciągle mówią o Wołyniu i banderze.... Ta sama retoryka

7

@Hubsao Dlaczego przymiotnik "rosyjski" jest napisany z wielkiej litery? Wyraz szacunku czy o co chodzi?

6

@maroon Koroluk nawet mema nie potrafi dobrze zrobić.

0

@maroon to już nie do mnie pytanie :)

1

@Hubsao Mowa jest o banderze i zbrodni na Wołyniu, bo wielu chce żeby o tym zapomnieć, nie przypominać i zakłamana historia po stronie ukraińskiej jest od wielu lat - wszystko jest poruszane, w kontekście ogromnej pomocy ze strony PL więc chyba też można wymagać od drugiej czegoś? I dlaczego w kontekście ukraińców pisać o Katyniu, jak to rosjanie są za to odpowiedzialni ? Do Katynia rosjanie się przyznali, przeprosili, przeprosił prezydent FR, dostaliśmy dokumenty, w Katyniu jest polski cmentarz wojenny - jest pewna różnica czy nie? Zawsze jak pojawia się temat Wołynia to wyskakują takie koroluki i zaczynają pisać coś o Katyniu, ale jak się 24.02 dostało ukraińskiego zaplenia mózgu to tak jest.

0

@against_modern_football Jeszcze taka ciekawostka - po katastrofie smoleńskiej w rosyjskiej tv puścili film Katyń. Czy ktoś słyszał może aby w ukraińskiej tv puścili film Wołyń?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna starać się jeszcze o podpis Ousmane'a Dembele pod nową umową?