La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 6302 Culés

9

Cristiano Ronaldo 'kocham Manchester United, ale kocham jeszcze bardziej jakikolwiek klub, który gra w Lidze Mistrzów w następnym sezonie."

18

@zodiak_10 Messi "Kocham Barcelonę i mógłbym grać za darmo, ale odszedłem sobie do PSG, gdzie kontrakt podejrzanie znalazł się od razu ze szczegółami, a rok przed tym wydarzeniem puściłem faks z fochem"

1

@koksik2700 zezłomowany xD

16

@koksik2700 Ty dalej nie rozumiesz co Messi mówił w kontekście gry za darmo ...

17

@koksik2700 o człowieku, wszystko to zostało zdemenetowane a ten dalej sieje ten farmazon, tragedia

10

@takisobiektos nie zezłomowany, tylko nie potrafiący czytać wywiadów ze zrozumienem.

"Jesteś jednym z najlepiej opłacanych sportowców na świecie, ale powiedziałeś też, że kochasz sport tak bardzo, że mógłbyś grać za darmo. Daj spokój, naprawdę?Oczywiście pieniądze usuwają zmartwienia z naszego życia i pozwalają ci zabezpieczyć rodzinę, ale jeśli miałbym wybrać między profesjonalną grą w piłkę za darmo a innym zawodem, wtedy zawsze wybrałbym piłkę nożną."

Messi nigdy nie mówił, że grałby za darmo w dzisiejszym świecie czy też w Barcelonie - i o czym sam mówi, że pieniądze usuwają zmartwienia z naszego życia i skoro tyle się płaci w piłce to well, ALE gdyby rynek na piłkę był inny (mniejsze albo prawie żadne pieniądze w nim) to dalej by uprawiałby tą dyscyplinę zamiast czegoś innego bo tak kocha ten sport.

3

@mekston Bezpośrednio to nie jest powiedziane, ale jesli kocha ten sport i mógłby grac za darmo w takim przypadku, to dziwnym jest, że kochając Barcelonę jakoś negocjował kontrakty co 2 lata. Także różną ma te miłość.

9

@koksik2700 czyli widzę, że dalej masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

I jeszcze ładnie sobie wymyślasz: "bezpośrednio to nie jest powiedziane". Czyli wkładasz jakieś tezy Messiego których nie wygłosił i tworzysz sobie teorię xD

Komentarz usunięty

4

@mekston Tylko, że o tym jak to jest z Messim pokazały jego czyny, a nie jakieś słówka. A i w tych słowach się znajduje pieprzenie, bo skoro jego miłość do Barcy była tak ogromna, tak wielka, to jak to jest z całą masą spraw i podwyżkami co 2 lata? Czyli jego miłość czy do piłki czy do Barcy, to znowu tylko słówka.
Słówka to on zawsze miał piękne, powykręcane, a finanse to tatusia sprawa, a potem ooo podatki? O podwyżka? O nagle kontrakcik z PSG z dopiętymi wszystkimi szczególami. Ja nic nie wiem... a rzeczywistość jaką pokazał, pokazuje jak bardzo kochał Barcę.

4

@koksik2700 ochłoń, przeczytaj parę razy co Messi w tym wywiadzie powiedział, to może zrozumiesz, a nie piszesz: "Messi tego nie powiedział, ale napiszę, że to powiedział, bo tak to się lepiej sprzeda" xD

Poza tym kwestionowanie zawodnika, który spędził w tym klubie ponad 20 lat!, w tym 17! sezonów grając w 1 drużynie Barcy (najwięcej w historii) i jego przywiązania do klubu jest żenujące. Na tej zasadzie to musisz gardzić wszystkimi piłkarzami na świecie (może za wyjątkiem dosłownie pojedynczych zawodników, ale pewnie też takich którym nie wkładasz w usta słów których nie powiedzieli).

2

@koksik2700 Bartomeu tyle syfu narobił, a ty jedziesz po Messim, to Bartomeu dawał chore kontrakty i dawał co 2 lata podwyżkę, bo chciał aby Leo był najlepiej zarabiającym piłkarzem, a jak dawali to Messi brał, toć skąd miał wiedzieć, że zrujnuje finanse klubu, nie siedzi w księgowości klubu.

Kontrakt z PSG, a co to za problem zadzwonić, zaraz po konfie i zaproponować kontrakt i wypłatę? Messi wtedy chciał jak najszybciej znaleźć klub żeby przygotować się do nowego sezonu, z PSG zadecydowało pewnie gra z Neymarem i Di Maria niż kasa.

Przestać siać jakiś ferment i wymyślać jakieś swoje teorie..

0

@Godlo No tak wszystko ten przeklęty Bartomeu. Sam biegał za Messim żeby dać mu podwyżke XD

1

@mekston @koksik2700 Panowie, spinacie się o słowa Leo, których nie powiedział pod wspomnieniem słów Cristiano, których on też nie powiedział xd

« Powrót do wszystkich komentarzy