- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
8
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
5
popisali się wczoraj nasi "przyjaciele" ukraińcy, już poszło w świat, pięknie, interesy z nimi będą jak ze związkiem sowieckim po wojnie, my im dajemy ziemniaki oni od nas biorą węgiel
Mamy już swoje obozy zagłady, teraz będziemy mieli swoje ludobójstwo, nie stawiamy sobie granic....
0
Jak się popisali?
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Kusco15 Tyle, że u nas to był wariat, którego nikt oprócz garstki fanatyków nie traktuje poważnie a tam ważny urzędnik państwowy. Naprawdę nie widzisz różnicy czy widzieć nie chcesz?
0
@lumpenploretariusz Ten użytkownik jest fanatycznie proukraiński i przy każdej krytyce wskakuje w rolę adwokata.
0
@MesQueUnClub_87 Pomijając stosunki polsko-ukraińskie, ciekawi mnie kiedy wreszcie Zelenski tego człowieka cytując J. Tomaszewskiego w....i dyscyplinarnie. Gość średnio raz na kilka tygodni, a ostatnio nawet częściej wywołuje skandal dyplomatyczny w Niemczech i robi ukrańcom krecią robotę. A ta wypowiedź na bank zostanie wykorzystana przez ruskich, jako przykład ukrańskich faszystów (akurat w tym przypadku jak widać będzie w tym sporo prawdy).