La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

0

Powiem tak. Iga musi grac mniej siłowo, a bardziej technicznie. Serwis ma bardzo dobry. Czasem jednak lepiej jest rozrzucić zawodniczkę, aniżeli ładować top spinami, gdzie połowa w aut idzie

Dlatego dla niej ćwierćfinał, przy takim stylu grania, to jest sukces.

1

@michal26 mam wrażenie szczególnie przy odbiorze serwisu że Iga w pierwszym zagraniu chce skończyć każda akcje.

1

@michal26 Też tak myślę. Jak wcześniej pisałem, że Iga za dużo gra siłowo. Praktycznie brak skrótow, brak slajsów. Tylko na siłe. Na trawie to na dłuższą metę się nie uda, bez grania technicznie. Być może tutaj Trener Wiktorowski powinien troszkę zmienić styl gry Igi.

1

@kibicsportu nie być może, tylko na pewno. Jak gra Federer? Musi być na trawie element slajsu. Dzisiaj bez tego raczej nie wygrasz

2

@Xxxbarca4ever dokładnie. Czasem wystarczy po prostu zagrać spokojnie, zgasić piłkę. Tak Federer gasił Nadala

1

@michal26 slajsy to jest dobra broń na trawę. Nie bez powodu aga radwanska grała tak dobrze na trawie bo była mega techniczna i rywalki musiały ciągle biegać od boku do siatki i z powrotem

konto usunięte

0

@michal26 Na pewno weźmie te wskazówki pod uwagę xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?