La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1886 Culés

3

Nie wiem czemu ktoś tłumaczy De Jonga gra w Ajaxie czy reprezentacji. A to mało było piłkarzy którzy po transferze nic nie grali ?
Miał kilku trenerów, w tym jednego który go prowadził w kadrze. Grał w kilku systemach i w każdym co najwyżej przeciętnie. Jedyny pomysł jaki się z nim udał to wejścia w pole karne z drugiej linii i zgranie bądź strzał. To trochę mało jak na pomocnika Barcy !
Gdzie rozegranie ? Prostopadle podania? Regulacja tempa gry?

W kratkę co to sobie może grać taki Soler za 20mln gdyby tu przyszedł . A nie gość z taka pensją, który tyle kosztował ......

1

@PatrykBarca Ten Ajax ten Haga to jakiś przeklęty ogólnie. De Jong, de Ligt, Ziyech, van de Beek. Wszyscy przepadli w silniejszych ligach

1

@P33ck Dokładnie. A tylko De Jong jest dalej talentem nie spełnionym :)

1

@P33ck O ile Ziyecha i Van de Beeka można było się spodziewać, że to tak źle pójdzie, tak to co robi de Jong i de Ligt, to lekki skandal. Ludzie kpią z Wolverhampton, które chce za Nevesa coś w okolicach 80 milionów, ale de Jong również tych 80 milionów nie jest wart.

« Powrót do wszystkich komentarzy