La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

2

Ale ta nowa piosenka Dawida Podsiadło jest genialna. Mam na myśli ,,Szarość i róż". Nie mogę się doczekać aż w końcu to udostępni, bo póki co to tylko na koncertach jest grane. Świetny numer, w stylu Myslovitz. Uwielbiam.

0

@clyde kusi trochę klepnąć ten Poznań, ale nie wiem xd W ogóle Rojek chyba jest sporą inspiracją dla tego nowego pokolenia artystów. Co chwilę mam wrażenie śpiewają z nim piosenki na koncertach.

2

@clyde wyjdź za niego, wtedy będzie Ci ją spiewal kiedy chcesz.

0

@VegetaPolska WTF :D

0

@VegetaPolska xD aha
@PatrychoO daleko masz do Poznania? :D

0

@clyde 160km, także żaden problem Flixbusem np.

0

@clyde no co Ty jeszcze tu robisz? Leć za niego wyjść xd

0

@macio_944 @clyde no co, śmiejmy się, o to w życiu chodzi, żeby się śmiać. Ale wyobraź sobie, że jesteś jego żona, wtedy przedpremierowo masz wszystkie nuty

0

@VegetaPolska Spoko :)

0

@PatrychoO no to nie tak źle :)
@Jakchcesz :D to by było coś
@VegetaPolska no wiadomo :D jeszcze bym miała dostęp do piosenek, które nigdy nie ujrzały świata dziennego. To byłoby coś :)

0

@clyde 2 godziny drogi da się przeboleć, zastanowię się, choć trzeba pewnie szybko myśleć

1

@PatrychoO zawsze możesz kupić, a potem ewentualnie odsprzedać jak coś Ci wypadnie. Raczej problemu ze sprzedażą nie będzie

0

@clyde a to nie jest imienne?

1

@PatrychoO jest, ale za bodajże 30 zł możesz zmienić osobę na którą będzie bilet. Na miejscu przed koncertem albo przez ebilet.

0

@clyde o, to spoko opcja

0

@clyde a właśnie, było w Poznaniu coś z Obywatela G.C./Republiki na Męskim Graniu?

1

@PatrychoO tak, ,,Nie pytaj o Polskę". :D Krzysiu Zalewski śpiewał

1

@clyde o proszę, czyli ludzie zgadli jak ich zapytał na fb co zaśpiewa :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?