La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2239 Culés

15

Alemany sprawiłby, że Kaczyński pokochałby Tuska i odwrotnie. Najzabawniejsze jest to, że jeszcze nie tak dawno parę osób bagatelizowało pracę Alemany'ego. Na szczęście szybko zostali zezłomowani przez użytkowników jak i samego Matiego.

3

@macio_944 Jeszcze lepiej,Janusz Kowalski stałby się hejterem Kaczyńskiego,a stał się fanem Tuska xd

3

@macio_944 jest gdzieś oficjalka czy aktualnie jaramy się tym że Alemany złożył nową, niższą ofertą Dembele?? Ja mam ogromny szacunek do faceta ale euforia conajmniej jakby Dembele już 2 razy podpisał tą umowę i całował po rękach.

2

@Rhaan Podaje to najlepsze źródło aktualnie w kontekście Barcelony. Poza tym nawet jakby to nie była prawda, to nie zmienia to w zupełności mojej narracji. Alemany to absolutny TOP i bagatelizowanie tego co robi jest kretyńskie.

2

@macio_944 Źróło podaje że została przedstawiona oferta a nie że została zaakceptowana. Ja mam szacunek do Alemanyego ale nie będę pisał pieśni pochwalnych za złożenie oferty która jest zdroworozsądkowa. Będę zachwycony jak Dembele podpisze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna starać się jeszcze o podpis Ousmane'a Dembele pod nową umową?