La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

2

Żyłem sobie spokojnie. Wstawałem rano, piłem kawę, jadłem płatki owsiane na mleku. Szedłem do pracy, zastanawiając się nad przyziemnością codziennej rutyny. Kontemplowałem okoliczne drzewa i słuchałem ćwierkania lokalnych gołębi. No, może to było nawet gruchanie. Było stabilnie, przewidywalnie, nie jakoś super, lecz zadowalająco. I nagle stało się to, nagle gruchnęła ta wiadomość: CR7 może przejść do Bayernu.
To zmieniło moje życie, sypiam gorzej, nie mogę się skupić, mam objawy stresu pourazowego. Wszystko przez paniczny strach, że Maszyna, że Siuuuu, że Cristiano pobije rekord Lewandowskiego goli strzelonych w pojedynczym sezonie Bundesligi.

1

@Comentateiro superr

2

@Comentateiro jak serio narzekają na samolubność Lewego, to niech poczekają na CR'a

1

@Comentateiro o to bym się nie bał.. ale faktycznie, musisz mieć spokojne życie, skoro takie informacje niszczą Twój ład codzienny :)

« Powrót do wszystkich komentarzy