La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1035 Culés

7

Podpisywać Dembele i nie zawracać sobie głowy takimi cenami.

3

@Emhyr A idź mi Panie z tym Dembele który przypomniał sobie, że chce zostać pod koniec kontraktu.

3

@Kgorecki2500 Ale przynajmniej masz pewność jak będzie grał a tu wydasz 60 mln i nie wiesz że głowa dojedzie czy nie dojedzie

0

@Emhyr Jest pewność jak będzie grał, ale nie ma pewności, że będzie grał...

0

@Emhyr i druga rzecz to to, że Barça zaoszczędzi kasę i będzie je mogła wydać na innego piłkarza niż skrzydłowy.

0

@Emhyr jeśli za de Jonga chcemy minimum 80-85 mln, za Ferrana zapłaciliśmy 55 mln i za Lewego możemy zaoferować 50 to kwota za brazylijczyka nie jest z kosmosu. Takie są teraz ceny i albo chcemy się wzmocnić albo zostajemy z Dembele, który zaraz może się połamać. Kogokolwiek kupimy i niezależnie od ceny, nie mamy gwarancji, że się sprawdzi. Ale taki profil piłkarza bardzo nam by się przydał, to na pewno. Jeśli będzie kasa, to niech biorą i trzymajmy kciuki, że się wpasuje do drużyny. Nawet jeśli Dembele zostanie, konkurencja jest potrzebna ale również można zagrać Dembele - Auba - Raphinha. Fajne trio. W skrócie DAR, przypadek? :))

« Powrót do wszystkich komentarzy