La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 807 Culés

6

No lipa w c*uj z tym Robertem człowiek zawsze marzył o Polaku w Barcelonie i tu jeszcze takim konkretnym, było bardzo blisko w tym okienku, ale chyba trzeba będzie obejść się smakiem. Michały Żuki też uciekają z La Masii, nie dla Barcelony Polaki :/

1

@Mario96w Może za 50 lat się uda.

konto usunięte

0

@Mario96w Okienko się jeszcze nie zaczęło a ty mówisz że Lewy tu nie przyjdzie.

XD

1

@Mario96w 22 czerwca. Okno transferowe kończy się 31-go sierpnia, więc za ponad 2 miesiące. PONAD. A Ty piszesz ziomek i fiasku transferowym, nawet mimo tego, że nie pojawiły się jakieś zaskakujące informacje. Dramat.

konto usunięte

1

@Mario96w bredzisz

1

@MesQueUnClub96 Jak czytam te wypowiedzi Sralajmahidziów i innych Srahnów od dawna to powątpiewam, oni nawet negocjować nie chcą wiedzac że możemy dać te 50 melonów. Jakby znaleźli całkiem rozsądne zastępstwo to pewnie fujara by zmiękła, ale kogo oni teraz wyczasną, Gnabrym na 9 albo Czupomotingiem cały sezon będą grać?

konto usunięte

1

@Mario96w Jeszcze jest szansa na Dawida Hanca, młody następca CR7

1

@macio_944 Okno się może kończyć 31, ale treningi kluby zaczynają dużo wcześniej, jakoś nie chce mi się wierzyć że będziemy walczyć o Roberta do ostatniego dnia okienka xD

2

@Rust_Cohle lewus zostaje w munsien

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?