- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 853 Culés
Gorące dyskusje
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
48 odpowiedzi
draxidox
15
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
BORO_12
8
Pewnie próba podbicia ceny, wątpię w taki transfer dopóki nie kupimy napastnika... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 853 Culés
0
Da się w jakiś sposób wrócić do reakcji La Rambli na 2 bramki Rodrygo, przeciwko Man.City w półfinale LM Real-Man,City? Jest jakiś sort komentarzy z tego dnia podczas końcówki meczu?
0
@AmigoBlancos tak da się.
2
@AmigoBlancos miałeś mokry sen, ze z rana takie pytanie? :D
2
@AmigoBlancos słowo kluczowe to "wiedziałem" :D
0
@patrix211
Odpowiem Ci klasycznie. U mnie sucho, jak u dziewczyny, która Cię zobaczy nago :D
1
@AmigoBlancos Njaczesciej widziałem takie reakcje " Xddddddd znaczynaja się czary" albo "wywalic ta przeklęta drużyne z tych rozgrywek"
2
@AmigoBlancos Za taki avatar to powinieneś dostać perma. Ja rozumiem trochę potrolować, ale bez takich...
1
@AdamaTraore
Nie podoba Ci się mój Avatar na przyszły sezon? :D
0
@AmigoBlancos Nie. To już przesada.
0
@AmigoBlancos mówisz o Twojej? :D
2
@AdamaTraore jaki avatar ma? Bo mi się wyświetla avek z pucharem LM i liczba 14
3
@AdamaTraore i w jaki sposób cie ten awatar uraża? rozumiem, ze tutaj tylko może być kółko wzajemnej adoracji i lizania sie po jajcach? dopóki chłop wypowiada sie z kulturą to nie widze powodów aby go banować, bo ma puchar i 14 na awatarze xD
0
@MICHU2 Nie widziałeś ironii w moim komentarzu?
0
@DaPidejpi Dokładnie o tym avatarze mówiłem.