La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 767 Culés

konto usunięte

0

Zobaczymy kto będzie bliżej wyjściowej 11 na pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie. Ja obstawiam tak:
MATS
Dest Araujo Christensen Alba
Kessi Busi Pedri
Ferran Lewy Gavi

A jak wy uważacie?

2

@Janiama Kounde za Christensena i można grać ;p

0

@Janiama
Mats
Aspi Araujo Christensen Alba
Busi
Pedri Gavi
Ferran Auba Ansu
Nadal nie wierzę w transfer Lewego, nie w przypadku gdy trzeba za niego tyle płacić.
Kessie będzie potrzebował czasu na aklimatyzację i myślę że nie zacznie sezonu w pierwszym składzie.
Następca De Jonga to nie wiadoma, myślę że sięgną po Solera, a nie po drogiego Bernardo. Frenkie odchodzi, to raczej pewne, klub postawi na Gaviego i Pedriego a nie wiecznie machającego rękami i niespełnionego Holendra.
Ciekawi mnie natomiast czy uda się zakupić skrzydłowego? Sakiewka nadal pusta, La Liga grozi palcem i być może środki transferowe będą małe, nawet bardzo małe. Zwłaszcza że planują agresywną politykę wobec piłkarzy którzy nie chcą odchodzić, co wiąże się z wypłata całych kontraktów, ale w perspektywie może pozwolić odetchnąć klubowi w następnym sezonie.


0

@Janiama Ansu już się wyautował z mojej 11 xd. Pudło pierwsze zaliczone a jeszcze 8 tygodni do meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?