- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1101 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
7
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
martusiaaaa
1
nie ma to jak czytać wpisów z la rambli z przed 5/6 lat hahahah
23 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1101 Culés
0
https://www.womenshealth.pl/lekcja-zycia/Situationship-czyli-cos-pomiedzy-byciem-w-zwiazku-a-friends-with-benefits,16506,1
Co myslicie o takich relacjach?
5
@AnnaMarianna jeżeli obie strony wiedzą na czym stoją i się na to godzą to niech se robią co chcą.
4
@AnnaMarianna Jak się kochają to ch.. z nimi
3
@AnnaMarianna demoralizacja moralności postępuje w zastraszającym tempie potem i tak ktoś się zakochuje cierpi i nienawidzi świata zatem uważam, że rozwiązłość i tego typu rzeczy rozbijają ludziom poczucie wartości co się źle kończy, a to moje osobiste doświadczenia. Pozatym niech każdy robi co chce tylko niech później nie płacze
2
@NaFazieHitman Tez tak uwazam :(…
3
@AnnaMarianna Takie wygodne podejście aby zjeść ciastko i mieć ciastko, bez sensu. Trochę się zaangażować ale nie za bardzo, bardzo wygodne. Osobiście nie chciałbym i nie popieram. Ale też nie będę negował, jeśli obu stronom to odpowiada.
7
@AnnaMarianna Społeczeństwo tchórzostwa i wygody i takie rzeczy stają się normalne. Niemniej nie zabraniam nikomu bo niech każdy robi to co chce.
0
@AnnaMarianna a co mnie to? Ja tylko nie wiem jak oni wtedy się w sobie nie zakochują....
0
@pt9 O dobrze powiedziane, myślę podobnie, takie rzeczy wynikają z chęci braku angażowania się, zasłanianiem braku czasu, itd.
0
@Fan2005 Dokladnie, jak ktos ci daje czas i czulosc to prosta droga do milosci ;)
1
@Fenyx dokladnie :( dla mnie to takie „fajna jestes ale cie nie chce-ale nie idz do innego” ;)