- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1151 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1151 Culés
1
Gol w młodziezówce siedzi, natomiast ten kurs mnie nie satysfakcjonował, ale sporo popsuł ten pierwszy szybki gol.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Byczku jaką masz skuteczność? mega szanuje to co robisz bo widać, że masz konkretny plan na to.
1
@fart ogólnie przeciwko bukmacherowi jestem na dużym plusie (oczywiście kwota względna dla każdego, ale w sumie jestem ok. 12 tyś PLN na plus od początku swojej przygody - wliczając w to bonusy, konkursy, same typowanie itp)
Co do takich miesięcznych, bieżących, to dużo zalezy od dnia, czasami dobrego/gorszego okresu. Jak mam dobry dzień, to wchodzi PRAWIE wszystko i mocno mnie to nakręca. Czasem lepiej mi siadają przedmeczowe, czasem LIVE'y jak dzisiaj.
Nadczłowiekiem z pewnością nie jestem i tez są dni, w ktorych po prostu nic nie chce wejsć np. na finał Real - Liverpool z jednej strony zarobiłem 180 zł, ale z drugiej przegrałem aż 70 zł na kilkunastu kuponach LIVE, z ktorych wszedł tylko 1 z 10 bodajze.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Mega szanuje. Kawał ciężkiej i znakomitej roboty. Życzę mnóstwo zielonych kuponów. ;)
1
@fart dzięki, zawsze jest miło widzieć jakiekolwiek miłe słowa, tym bardziej że jest to niewdzięczny grunt, 2 osoby pochwalą Cię jak wygrywają z Toba, a 10 wyśmieje, wyzwie, jak jednak jest gorszy dzień, seria :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ale to nie ma się czym przejmować bo idiotów jest mnóstwo a sami nic nie robią i często czekają tylko na gotowe. Ciężko nad tym pracujesz i fajnie. I oby tak dalej i co najważniejsze z głową. I pamiętaj "Cięzką pracą ludzie się bogacą". ;)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Często jak tu wchodzę, to widzę twoje typy. Powiem szczerze, że szacun, bo naprawdę to co widzę, to wychodzi na to, że przeważnie te twoje typy są trafione. Powodzenia w wygrywaniu :).
0
@kibicsportu najważniejsze, by jak najwięcej ludzi z nich korzystało i na nich zarabiało, nawet jak to będzie głupie 20 zł. Mam też swoich antyfanów tutaj, którzy np. zarzucali mi 30 procent skuteczności i wklejali post sprzed roku, że jakiś tam mecz nie wszedł (XD), ale to akurat lubię ich denerwować swoją dobrą skutecznością w danej chwili, bo mi nikt za typy nie wpłaci, jakoś się z tym nie wożę specjalnie również, a jak widzę że ktoś sobie wjechał na taki kurs 2.50 za 100 zł i zarobił drugie tyle, to micha sama się cieszy :0