La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

4

Kozacko wygląda to Modern Warfare 2. Świetny klimat i wydaje się być super feeling strzelania, szczególnie pod względem dźwiękowym. Bardzo dobrze, że to wróciło do Infinity Ward, bo to właśnie od nich były najlepsze odsłony.

konto usunięte

1

@macio_944 350zł. Dziękuje, postoje

1

@macio_944 wygląda spoko ale i tak wolę Rainbowa :D

1

@clyde Rainbow zbyt taktyczny jak dla mnie. FPSy jakoś lubię trochę mniej realistyczne, bardziej szalone i proste :)

3

@macio_944 a ja właśnie lubię to, że w Rainbow wcale nie trzeba dobrze strzelać by być najlepszym i wygrywać. Jesczze jak gra się z ziomusiamj na słuchawkach w teamie to już w ogóle miodas. Nie @IronSanHybrid i @Cariones ?

2

@clyde Może spróbuję kiedyś :)

2

@macio_944 Kapitalna gra w której myślenie mocno jest wynagradzane :D r6 ofc :D
@clyde No jak nie jak tak? :D

konto usunięte

0

@macio_944 Właśnie zastanawiam się nad zakupem CODa, tylko mi jakoś nigdy się dobrze nie grało w coda i wolałem Battlefieldy, teraz jest promka na bf 2042, 170 z ps plus, ciekawe czy warto po tych patchach :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?