La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1822 Culés

#Tiki-taka

Sergiño Dest znalazł się w orbicie zainteresowań Leeds United. [MD/Yorkshire Post]

1

Dest pewnie wybuchł śmiechem po tej plotce xD

3

Dla nich to jakieś 100 baniek, skoro nie chcą za Chiny puścić pewnego Brazylijczyka.

10

@Kondziubarca Dlaczego? On sobie zdaje sprawę, że niekoniecznie cieszy się zaufaniem Xaviego, skoro ten stawia na Alvesa i chce jeszcze Azpilicuetę. W Leeds nie miałby problemu z językiem, a trenerem jest tam Amerykanin Jesse Marsch.

1

@MateuszDoniec Uważam że jeśli interesował się nim jeszcze nawet w tym roku Bayern i kluby na podobnym poziomie, to pójście Desta do Leeds to byłby dla niego spory zjazd, jedynie właśnie ten Amerykański trener mógłby go przekonać ale i tak myśle że są małe szanse że tam trafi.

2

@MateuszDoniec Regularna gra w Premier League, współpraca z amerykańskim trenerem i zapewne też dobre pieniądze. Na pewno wybuchł śmiechem, patrząc na te warunki. Leeds to jego poziom i za jakiś czas mógłby wywalczyć transfer do lepszego zespołu.

0

@ViscaBarca123 No i można pomyśleć o włączeniu go w transfer Raphinhi.

0

MD i wszystko jasne.

1

@Bogan Chyba wymianie, Dest jest młody i się przy Xavim rozkręci tylko musi nabrać zdrowia.

0

@MateuszDoniec Ale wiesz, że właśnie tak tworzy się plotki? Żeby ktoś potem mógł sobie poskładać pewne fakty jak Ty i wydawało się to wiarygodne ;)

0

@Przystankers A mogło też być tak, że dziennikarz podający tę informację spotkał się, bądź komunikował się np. z Jessem Marschem/jego asystentem/kimkolwiek z klubu i powiedziano mu, że potrzebują PO, i że podoba im się Dest, który jest na rynku. I ty i ja tego nie wiemy. Zakładanie z góry, że każda plotka pochodzi z bębna maszyny losującej, jest co najmniej głupie i pokazuje brak wiedzy i orientacji w tym zakresie

« Powrót do wszystkich komentarzy