O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Pirlo, Messi
  • Ulubione zespoły FCB, Betis
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 467
  • Polecenia 454

Komentarze

0

@DaPidejpi Adama jest malutki, on waży 72kg, mimo, że tego zupełnie nie widać. Lukaku by go zabił ;)

0

@ferdas_rawa Nie pisz mu tak dużo rzeczowo i merytorycznie, bo jeszcze wyjdzie, że autor posta, który tu wszystkim próbuje udowadniać niewiedzę, sam niewiele wie :D :D :D

3

@Persyfl Jako deweloper lub właściciel mieszkania zdecydowanie wolę sprzedać mieszkanie takiemu funduszowi, który da mi większe pieniądze, niż komuś kto da mniej, tylko dlatego, że fundusz wyczerpał jakiś sztucznie narzucony limit (3000).
Nierówności wynikają tylko z tego, że ktoś sobie lepszą pozycję zbudował na tym rynku, a nie przez to, że start był nierówny... Każdy może taki fundusz założyć, zbudować sobie pozycję i znajomości i też kupować te mieszkania na potęgę.

0

@Persyfl Spoko, widzę, że nie tylko ja zostałem pozbawiony tego wspaniałego zaszczytu zaorania twoich dziwnych poglądów, ale rozumiem... dyskutuj sobie dalej z tymi wygodniejszymi rozmówcami, pozdro.

0

@Persyfl Ach, czyli nic merytorycznego już nie chcesz wnieść do tej dyskusji? Koniec argumentów po tym jak pośrednio napisałem, że każdy ma takie samo prawo (przynajmniej miał) nabyć to mieszkanie jak ten fundusz?

Zobacz wszystkie

43

Czyli teraz odbita od Ronaldo piłka, to bramka Ronaldo, a wcześniej piłka odbita od Pepe to też bramka Ronaldo? :D

42

Słoniowej ;)

32

Nie wiedziałem, że Messi ma w Madrycie aż dwa treningowe boiska

27

czwarty jest zawsze Arsenal, potem Ronaldo :P

21

"Los Blancos zremisowali na Balaídos 2:2, a gospodarze mogliby nawet wygrać, gdyby Iago Aspas wykorzystał rzut karny."

Nie lubię takich "gdybań". To nie był karny tuż przed ostatnim gwizdkiem. W przypadku jego wykorzystania mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej niż to faktycznie było.