La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

2

Kurde męczy mnie już ta robota siedzisz i musisz Igę na monitorze oglądać.

5

@jaras121 Moja tez do bani, przez 8h przewijać LaBambe, zeżygać się można.

3

@MesQueUnClub_87 Dej Pan spokój a jeszcze przyjdzie ten nierób szef i się przywala że znów nic nie robisz.

1

@jaras121 U mnie szef to dopiero nierób, nawet do pracy nie przyszedł, żeby sprawdzić czy pracuję, tylko siedzę tu sam jak kołek.

1

@MesQueUnClub_87 Kmiotek Igę na wielkim tv ogląda i śmieje się z Ciebie że ty na monitorze musisz.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 można wiedzieć gdzie pracujesz? Bo często piszesz o tym ze siedzisz i tylko LR przeglądasz w czasie pracy :D

0

@DaPidejpi Jest Woźnym i siedzi w kantorku.

0

@DaPidejpi Jak to gdzie pracuje u tego nieroba szefa.

0

@DaPidejpi A w firmie, która jest dystrybutorem skór naturalnych sprowadzanych z Włoch/Pakistanu i zajmuję się zamówieniami. Nie ma tu setek tysięcy klientów tylko kilkanaście konkretnych, którzy zamawiają potężne ilości, więc po kliknięciu kilka razy w klawiaturę mam już wolne, ale czasem ciężko wyrobić z nudów dlatego przynoszę ze sobą dużo jedzenia, słuchawki albo układam puzzle online xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?