La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1228 Culés

5

Czy potężni Pique, Busquets i Alba skomentowali wczorajsza wygraną Realu czy tylko wspomną po kolejnej kompromitacji, że za rok wrócimy silniejsi i musimy przemyśleć wiele spraw?

2

@FCB24 A czemu mięli by cokolwiek skomentować? To jakiś obowiązek czy coś?

1

@FCB24 Przecież już wróciliśmy po meczu z Realem. Nie widziałeś posta Pique na Twitterze? ;)

0

@Barcanajlepszyteam No wróciliśmy tak ze 3 tygodnie później była kolejna kompromitacja tym razem z plackami z Eintrachtu 10
drużyną Bundesligi xDD

1

@KrwawiaceoczyVEB no nie, ale by to było idiotyczne a w takiej gadce głupiej wyjątkowo sobie dobrze radzą od kilku lat

0

@Kondziubarca Wiem, dlatego napisałem to jako, taki prześmiewczy komentarz xD i swoją drogą, kolejny tweet Pique, który słabo się zestarzał xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?