La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

4

Znów przedziwny sezon.
- Najsłabsza Barcelona od lat, nagle odrodzenie, 4:0 w Madrycie, oranie kolejnych rywali, super atrakcyjna piłka, nagle załamanie i znów bardziej ślamazarna gra.
- Tymczasem w Madrycie w zasadzie odwrotnie: gra wątpliwa, pragmatyczna i wieloma momentami po prostu słaba i szczęśliwa, a Liga z kilkunastopunktową przewagą jest, LM po pokonaniu niesamowitych tuzów też jest (pomijam tym razem styl, a w zasadzie jego brak).
- Portugalia mająca w barażach faworyzowanych Włochów przechodzi dalej do MŚ, bo Włosi mając niesamowitą przewagę (w sumie podobnie jak City, Chelsea, PSG i Liverpool...) tracą bramkę na rzecz... Macedonii w ostatniej minucie meczu i Portugalia z Wiadomo Kim przechodzi dalej

Ja naprawdę uważam, że ten rok układa się pod groteskowe absurdy i mentalnie nastawiam się na Mistrzostwo Świata dla Portugalii. Nic się nie układa pod kibica Barcelony, za to znów wszystko się układa pod kibica Realu. Szczęście.

1

@macio_944 Od czasu wdupienia z Frankfurtem znowu zaczął się stojanov i gra na alibi...

0

@macio_944 te 4:0 zapomniane od dzis, Real swietuje LM, a te 4:0 to sobie mozna wsadzic w dupe:)

0

@macio_944 boli mnie to, ale Barcelony tu nie ma co wymieniać. Cały sezon pokazuje ze te 0:4 to wypadek przy pracy Realu a nie nasze wielkie zwycięstwo. Wbijmy sobie to do łbów.

« Powrót do wszystkich komentarzy