La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

0

Przecież piłka trafiła do zawodnika, który w momencie wykonania podania był na spalonym. Nie bardzo rozumiem co kontrowersyjnego w tej sytuacji poza tym czy piłkę zagrał zawodnik Realu.

0

@tobiasson92 to sprawdź te nowe durne przepisy i zrozumiesz. W myśl tych przepisów tam niestety nie było spalonego

0

@tobiasson92 Bo od roku jest przepis ze jak zawodnik interweniujący wykona zagranie i dotknie piłki to pozycja spalona jest kasowana?

0

@tobiasson92 Pamiętasz może bramkę Mbappe z finału LN Francja-Hiszpania?. Tam Garcia robił wślizg próbując przechwycić podanie i je przedłużył. Wtedy ten wślizg skasował spalonego, bo był uznany za celowy wślizg. Tutaj sędzia podjął decyzje, że wślizg Fabinho był przypadkowy, więc nie ma zastosowanie przepis o kasowaniu spalonego. Moim zdaniem raczej poprawna decyzja, bo chyba można mówić o przypadkowości wślizgu, ale to jest to na dużej granicy opinności i na pewno można mówić tez o kontrowersji.

« Powrót do wszystkich komentarzy