La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

0

Tak na dobranoc

Cześć, jestem Bruce, i mieszkam w Gotham.
Jestem mecenasem sztuki, mam fortunę.
Ludzie szanują mnie, a miasto już mnie kocha,
Bo moje konto to niewyczerpany strumień.
Lubie szybkie auta, damy z charakterem, pije
Tokaj, lubię stół zastawiony syto.
Brukowce piszą że jestem gentlemanem,
Ale męczy mnie ten luksus bycia celebrytą
I po uszy mam tych głupich dup co włażą mi do wyra.
Nie lubię trufli i frutti di mare.
Jestem Playboyem i kolekcjonuje wina.
Typy w pas mi się kłaniają a za plecami mówią- Szpaner.
Ludzie znają tego gościa w czarnej masce,
Muszę milczeć o nim, muszę się kryć.
Jego tożsamość zna tylko lokaj Alfred.
Dzisiaj w nocy rozgnieciemy kilka gnid.

0

@Nazio87
Apropos tego bohatera, najnowsza odsłona według mojej opinii bardzo dobra, zaraz po trylogii Nolana wręcz najlepsza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?