La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1240 Culés

0

Jakim był wasz wzór piłkarski do naśladowania w dzieciństwie? Mój Henry Ronaldinho i Ibra. Szczerze to mocno połączyłem ich cechy piłkarskie w jedno jak uczyłem się grać w piłkę i zostało mi to do dziś.

1

@Emhyr Marek Citko.

0

@tristan87 Jaka szkoda, że jego wielki talent i karierę zatrzymała czy właściwie zniszczyła kontuzja.

0

@Emhyr Maradona

0

@Emhyr Sławomir Peszko.

1

@Emhyr u mnie Henry, później Messi.. ale robiłem coś źle i wyszedł Rasiak.

0

@Emhyr wzór Hajty

0

@Emhyr Carles Puyol

0

@Emhyr Zidane, Pires, Xavi.

0

@Emhyr raczej nie miałem żadnego wzoru do naśladowania pod względem gry, ale grałem na skrzydle (głównie na lewym, czasem na prawym). Bardzo dużo kręciłem przeciwnikami, potem szybkie odejście i dogranie w pole karne do mojego rudego kolegi napastnika. Jak dzisiaj na to patrzę to taki styl gry Dembele (tylko, że moje dogrania i strzały były celne :) ((gorzej z siłą strzału))).
Dzieciaki z innych szkół, którzy oglądali nasz mecz to krzyczeli do mnie przy linii bocznej RONALDINIO RONALDINIO!

0

@Archie Mnie starsi Ronaldo nazywali ale ten brazylijski :D Ale oprócz stylu też przez to że nie byłem szczupły z kościami na wierzchu :D

« Powrót do wszystkich komentarzy