La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1933 Culés

1



No ciekawie :)

0

@DonMatteo901 wolałabym film w klimacie Bloodborne ale nie jest źle.

1

@DonMatteo901 gran turismo to trochę taka kopia szybkich i wściekłych może być

konto usunięte

1

@DonMatteo901 chyba nie da się zrobić dobrej ekranizacji god od war. Ten film potrzebowałby kozackich efektów, a przy tym kolosalnego budżetu. Szkoda bo sama historia ma duży potencjał, a z takiego czegoś może niestety wyjść kiczowaty koszmarek.

0

@VegetaPolska Może, ale w tej serii jeździ się tylko po torach :) Ciekawe co wymyślą.

0

@Solmyr Patrząc jak Amazon sypie kasą na Władcę Pierścieni, to kasa nie była by problemem.
@clyde Jak gry nie skończyłem bo mam za mało skila xD to film/serial bym przygarnął. Klimat jest cudowny.

0

@DonMatteo901 nie ma czegoś takiego jak za mało skilla. Poćwiczyłbyś i wszystko byś ogarnął. Jedyne co to może być za mało cierpliwości :D

0

@clyde Dokładnie :D ale ja grałem w to parę ładnych lat temu i nie wracałem od tego czasu (chyba gdzieś w 2017).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?