- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1804 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
134
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Safrani
44
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Safrani
18
Uwaga proszę Państwa, proszę Państwa uwaga..... Teraz teraz teraz... Wjechał terminarz... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1804 Culés
1
Po co Szwecja i Finlandia wchodzą do NATO, skoro wg. niektórych tutaj to nie daje za bardzo bezpieczeństwa?
1
@macio_944 Bo się nudzą w sumie.
1
@macio_944 dawać daje, tylko NATO pomoże gdy kraj nie będzie żerował na Amerykanach. Bartosiak mówił wielokrotnie, że w Pentagonie słyszał żebyśmy nie gadali tylko o art 5
0
@jeyx77x Do czego odnosi się artykuł 5?
0
@Barcanajlepszyteam
"Traktat północnoatlantycki składa się z czternastu artykułów. Jego kluczowym elementem jest artykuł piąty, który mówi o tym, iż każdy atak na któregoś z członków Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego powinien być interpretowany przez pozostałe państwa członkowskie jako atak na nie same (casus foederis)."
1
@macio_944 Ludzie gówno wiedzą. Finlandia już miała przejścia z ruskimi i dobrze wie, co się dzieje, jak niedźwiedzica zaczyna kłapać dziobem.
Jeśliby nie byli w NATO, to kacap tam wjeżdża jak chce, o ile przyjdzie mu na to ochota.