La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

konto usunięte

14

Kolejorz zdobywał majstra a ekipa z os Czecha 61-72, spotkała się po 30 latach. Wyprowadziłem się z tego osiedla w wieku 15 lat a już w wielu 20 lat wyprowadziłem się na stałe z Poznania. Kolega skrzyknął chłopaków głownie rocznik 73 z tego bloku na wspólne spotkanie po latach. Osiemnastu chłopa przyjechało i naprawdę była to bardzo wzruszająca chwila, mnóstwo śmiechu i wspomnień. Kilku kolegów z tego bloku niestety już nie żyje. Czasy o których rozmawialiśmy były dla nas jedyne w swoim rodzaju. Pierwsze kasety video w domu filmy typu Rambo, Rocky no i te tylko dla dorosłych :) Atari 75 XE, Commodore i pierwsze gry komputerowe. No i codziennie po kilka godzin na podwórku uprawiając różne sporty i robiąc takie numery w które po latach trudno uwierzyć.

https://zapodaj.net/98b6f2133fd8d.png.html

2

@Janiama na os Lecha mają dobrego kebsa, to tak na przyszłość.

konto usunięte

0

@clyde Na Czecha bardzo dobra pizzernia :)

1

@Janiama widzę że Giani Infantino mieszkał na Twoim osiedlu :D

1

@Janiama super sprawa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?