La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

1

Mimo sentymentu do R. Lewandowskiego, któremu należała się ZP 2021 jak temu psu buda, to lepszą imo opcją byłby Darwin Núñez.
*wyższa suma odstępnego za Urugwajczyka, ale klub zaoszczędziłby na pensji. Nie oszukujmy się! Lewandowskiemu trzeba będzie płacić za przysłowiowe nazwisko.
*D. Núñez ma 22 lata, a Lewandowski już 33. Co najmniej dekada grania w przypadku Urugwajczyka. Wy chcecie robić z FC Barcelony "przechowalnie dla martwych cza*****ów"?
*D. Núñez nie potrzebuje aklimatyzacji. Zna Hiszpanię. Był tylko sezon w Almerii, a i tak został królem strzelców ligi.
*język hiszpański jest językiem ojczystym D. Núñez'a.
* teoretycznie 22-letni D. Núñez będzie się piłkarsko jeszcze rozwijał. Tzw. najlepsze lata jeszcze przed nim. U Lewandowskiego coraz bardziej to będzie równia pochyła.
* D. Núñez to typowa 9, a jest lepszy w rozegraniu od LR. Nie sprawia mu problemu gra w roli lewoskrzydłowego.
* bramki Lewandowskiego nie są żadnym miernikiem, przecież dla LaRamblowców Bundesliga to liga ogórkowa, a sam Lewy to taki trochę lepszy dobijak. Pozdrawiam!

2

@John_Doe Czy ty naprawdę myślisz że Nunez będzie grać w Barcelonie przez dekadę?

0

@John_Doe Benfica podobno chce za niego ponad 100 mln euro. Za co chcesz go kupić?

0

@tristan87 Siepomaga?

1

@MesQueUnClub96 Ze wzoru Hajty wyszło mi, że 8-12 lat.

1

@John_Doe To załóż zbiórkę.

1

@John_Doe Lewy nie zasłużył na złota piłkę za 2021 rok

0

@Momals11 Here we go again...

0

@John_Doe jeden argument który przewyższa wszystko co napisałeś: Lewy jest piłkarzem na teraz, którego Barca potrzebuje, a Darwin Núñez na przyszłość, który musi trochę okrzepnąć na najwyższym poziomie i nie ma żadnej gwarancji, że by to udźwignął

0

@John_Doe i właśnie cały pic polega na tym, że klub chce zainwestować w nazwisko by nam się to zwracało potem. Jak chcemy uderzać o TOP to musimy mieć takiego ofensywnego gracza z kosmosu. Inwestujemy w najlepszego piłkarza Bundesligi, zdobywcę licznych nagród indywidualnych, piłkarza który pobijal po kolei prawie wszystkie rekordy Mullera, piłkarza który ma bardzo duże zasięgi w Azji i Europie, a teraz też mógłby rynek amerykański przejąć dzięki zasięgom klubu. Klub chce maksymalizować frekwencję na stadionie i takie mocne nazwisko tylko temu będzie sprzyjało. Laporta bardzo mądrze główkuje tutaj. Nie trzeba robić Galacticos, ale zawsze dbać o to, by kadra miała chociaż jedną gwiazdę.

0

@SuperPatsonFCB Dobrze się stało dla Barcy, że wpuścili na boisko 24.10.2004 piłkarza z potencjałem, a nie takiego na już.

1

@John_Doe porównujesz sytuację gdzie mieliśmy mocne nazwiska, zahaczających o światową czołówkę jak Ronaldinho. Messi musiał najpierw przy kimś wyrosnąć. Wolę by Lewy uczył młodych niż jakiś Roberto. Obecnie mamy samych graczy z potencjałem. Nie ma kogoś takiego, kto umiałby w kluczowej chwili przełamać presję i pociągnąć. Lewandowski takie rzeczy potrafi. Mamy dużo świeżej krwi- Gavi, Araujo, Fati, Torre, Eric, Pedri, ale teraz by się przydałby się lider. Nawet kapitanowie u nas za łatwo się łamią mentalnie poza Pique.

« Powrót do wszystkich komentarzy