La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1804 Culés

3

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-sondaz-wiekszosc-polakow-za-udzialem-polskich-zolnierzy-w-mi,nId,6006535
Kompletnie nie rozumiem czemu ludzie chcą naszych tam wysyłać. Opinia publiczna prędzej powinna naciskać na to, aby sprzęt był wysyłany Ukraińcom, a nie żeby nasi przelewali krew. Albo jakieś ewentualne szkolenia dla ukraińskiej armii w sprawie korzystania ze sprzętu.

11

@Matheu12 ci którzy głosują za tym, aby wysłać tam naszych żołnierzy można od razu klasyfikować jako idiotow. Oficjalne wysłanie wojska = spadanie rakiet na terytorium Polski. A to, że chcą nas wciągnąć w wojnę to już od początku wiadome.

4

@Matheu12 Widocznie zapomnieli co to wojna, niestety to nie gra komputerowa, tam naprawdę ludzie giną.

4

@Kurkmen @Commando Ludzie sądzą, że Rosja wcale na to nie odpowie. Głupota jakich mało, niestety.

2

@Matheu12 chcą wysyłać wojsko to niech jedzie tam UK oraz USA. Polska może poczekać z tyłu.

0

@Matheu12 gdyby Ukraina miała przegrać i w całości utracić niepodległość (ew. stać się rosyjską marionetką) to nie będzie innego wyjścia. Trzeba obserwować sytuację i jeśli nie będzie to dobrze wyglądać to niestety, ale trzeba wysłać żołnierzy.

1

@Matheu12 bo ludzie to debile, nic nie stoi na przeszkodzie żeby sami pojechali walczyć na ukraine - mają taką możliwość w legionie cudzoziemskim i jeszcze sobie nieźle zarobią. Tak btw. Polacy od kilku lat już szkolą ukraińską armią, istnieje polsko-litewsko-ukraińska brygada. Polscy żołnierze nie powinni walczyć na ukrainie, a tym bardziej za ukrainę

1

@against_modern_football A słyszałem o tej kompanii. Powstała w 2014 po przejściu Krymu przez rosję.
@Abominacja Uważam, że wciąż nie powinniśmy, ponieważ nie ma ustalonych żadnych zasad jakby to miało wyglądać. Wejście tam to mogłoby wywołać konflikt z Rosją a w najgorszym przypadku po prostu wojnę. A jakbyśmy sami sobie tam weszli bez NATO i nie daj boże byśmy przegrywali to NATO mogłoby nas olać mówiąc, że sami się prosiliśmy o guza. Więc zdecydowanie nie. Granica NATO jest na Bugu i tam ewentualnie zaczniemy się bronić.
A pomaganie Ukrainie to jest najwięcej co powinniśmy robić. Żadnego żołnierza NATO na froncie w barwach NATO na Ukrainie.

0

@Matheu12 ja nie znam nikogo takiego.

0

@Matheu12 jak Rosjanie zajmą Ukrainę to nam pozostanie wywiesić białą flagę. W przypadku ewentualnej wojny z Polski zostałyby same zgliszcza. Moim zdaniem powinniśmy się bronić nad Dnieprem albo wcale.

1

@Kurkmen może zacznijmy od tego że tam nie ma co wysłać Wojska specjalne i F-16 jedyne co mamy na poziomie. Jeszcze artyleria ale to by było na tyle.
Podstawa to pełna obrona przeciwlotnicza przeciwrakietowa u nas takowej nie ma. Nawet Ukraina ma stare bo stare ale ma systemy S-300.
Pamiętam jeden wywiad komandosa. Mówił że jakby coś to wojsko nawet by nie miało czym jechać bo ten stary szajs do którego Polska nie ma klucza dostępu by się zepsuł po 5 km


« Powrót do wszystkich komentarzy