La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

3

Koulibaly u nas? Do pary z Araujo to byłaby najmniej barcelońska para obrońców jaka znam. Coś z typu jakby ktoś dwa lata powiedział jaka będzie linia obrony to bym nie uwierzył.

0

@Jestjakjest Football się zmienia, potrzeba więcej fizyczności, której wam ostatnio brakuje. Mysle, ze ten duet świetnie by się u was sprawdził, bez względy na mityczne DNA

konto usunięte

0

@Jestjakjest I chyba najmocniejsza. Dla mnie i tak Koulibaly to opcja nierealna ewentualnie w następnym roku jak mu się kontrakt skończy

0

@Jestjakjest Raczej transfer niemożliwy. Za drogi jest obrońca Napoli.

0

@JohnA co to znaczy "Wam"? XD nie nam tylko piłkarzom Barcelony

0

@AlexDark00 za rok wygasa kontrakt i podobno są już mocno dogadani

0

@ElKamil nam jako Barcelonie, bo ewidentnie Dżon się wypowiada w narracji, w której nie jest on kibicem Barcelony. Czego nie rozumiesz? Oczywiście, że mowa o piłkarzach, „naszych” a nie „jego”.

0

@Jestjakjest Jeśli by tak było to bardzo fajny transfer.

0

@escarabajo poprostu bawi mnie pisanie w ten sposób. Zwracanie się "Wam" jest w pełni zrozumiałem jeżeli chodzi o kibiców a nie o klub czy piłkarzy. Przecież wiem o co mu chodziło.

0

@ElKamil e tam. Mnie to nie ruszam, sam czasem tak pisze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?