- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
12
Dla wszystkich, którzy sprowadzają na margines zwycięstwo w Lidze Europy. Korzyści jakie Barca miałaby z wygranej w tych rozgrywkach:
1.Puchar do gabloty, uratowany sezon.
2.Potencjalna szansa na kolejne trofeum Superpuchar Europy.
3. Awans do Ligi Mistrzów.
4.Pierwszy koszyk podczas losowania grup Ligi Mistrzów, uniknięcie w grupie takich ekip jak PSG, Bayern, Liverpool/City.
No tak, ale Liga Europejska to rozgrywki dla odpadków, kompletnie bez znaczenia...
3
@AmigoBlancos nam sezon uratowało 4:0 z Realem.
A tak serio, miło by było zdobyć Puchar Europy ale skoro odpadliśmy nie ma wielkiej tragedii. W LM i tak zagramy. Nie ma co rwać włosów z głowy.
0
@AmigoBlancos I jeszcze potrzebna nam tak kasa oraz lepszy marketing.
7
@AmigoBlancos Kto sprowadza na margines zwycięstwo w Lidze Europy? Puchar to puchar, same korzyści i szkoda, że nie udało nam się go wygrać. Katastrofą to nie jest, ale lepiej mieć coś w gablocie, niż nie mieć. Umniejszać to można jakiemuś Audi Cup, Maradona Cup, a nie drugim najważniejszym europejskim rozgrywkom.
3
@AmigoBlancos Kto lekceważy czy umniejsza zdobycie pucharu LE musi być zakompleksiony lub zadufany.
To ważny i cenny puchar i jest powodem do dumy. Nie widzę tego inaczej.
2
@norbi77 @clyde
Ten pierwszy koszyk w Lidze Mistrzów to byłaby spora korzyść dla Barcy co pokazał ten sezon.
6
@AmigoBlancos właśnie na odwrót, taki real to klepniemy tak o, gorzej by było z jakimś frankfurtem czy inną benficą